Ќерката на Ума Турман шета ГОЛА и ПИЈАНА: Сите ме сакаат во кревет! (ФОТО) - Слободен печат

Ќерката на Ума Турман шета ГОЛА и ПИЈАНА: Сите ме сакаат во кревет! (ФОТО)

Маја Хоук, најстарата ќерка на Итан Хоук и Ума Турман, предизвика збрка на снимањето на филмот „Mainstream“.

Младата глумица се шеташе завиткана само со пешкир и призна дека е и многу пијана.

Очигледно младата 21-годишна глумица знае како да ги испромовира своите филмови. Маја одлучи да ги почести своите пријатели на Инстаргам со снимка од снимањето на филмот „Mainstream“. А тоа го направи завиткана само со пешкир што го придржуваше.

„Добре дојдовте во животот на филмската ѕвезда“, зборува Маја.

„Ако некогаш сте се прашувале како е да се биде познат, еве, повелете. Гледајте. Сè е многу гламурозно и секси, сите сакаат да ве однесат во кревет. Никогаш ништо не плаќам. Е, да, малку сум пијана“, рекла на крајот на снимката Маја.

Прочитајте и...  Поранешната тинејџерска ѕвезда го запознала својот вереник на рехабилитација! (ФОТО)

Видеото дигна многу прашина, ама Маја го постигна тоа што го сака. Сега сите зборуваат за нејзиниот филм.

Сепак, иако се труди на сите полиња, оваа сестрана девојка сè уште е во сенка на родителите, кои не се огласија по провокативната снимка.

 

Прочитај повеќе

Неодоливата Лорен Симпсон и корисни совети како да постигнете совршено тело! (ФОТО)

Слободен печат

Прекрасната Ешли Грем повторно ја воодушеви јавноста! (ФОТО)

Слободен печат

Ким Кардашијан се обиде да го бакне Кание, а тој „ладно“ ја одби! (ВИДЕО)

Слободен печат

Бојата на долната облека кај жените открива каков љубовник е таа во кревет!

Слободен печат

Ниту родителите не би ја препознале: Антониа Гиговска го промени изгледот! (ФОТО)

Слободен печат

Шокантни резултати: Повеќе од 10 сексуални партнери – поголем ризик од рак?

Слободен печат

Остави Коментар

19 + 20 =

Прочитај повеќе

Поранешната тинејџерска ѕвезда го запознала својот вереник на рехабилитација! (ФОТО)

Слободен печат

Северина се огласи откако го отстрани презимето Којиќ! (ФОТО)

Слободен печат

Шабан и Есма беа големи пријатели: Погледнете што напишал тој за неа кога таа почина (ФОТО)

Слободен печат

Пријателството помеѓу Опра и поранешниот кралски пар е во криза!

Слободен печат

Голи нозе, мини-фустан, впечатлива боја… Брижит Макрон во комбинација која малку жени би се осмелиле да ја носат (ФОТО)

Слободен печат

Поминаа 75 години од познатата битка за Иво Џима: За 36 дена загинаа 28.000 војници (ВИДЕО)

Слободен печат