ГОЛА водителка им испрати порака на шпанските фудбалери: НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРАТЕ! (ФОТО) - Слободен печат

ГОЛА водителка им испрати порака на шпанските фудбалери: НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРАТЕ! (ФОТО)

Шпанската водителка Алба Кариљо, поранешна сопруга на тенисерот Фелисијано Лопез, неодамна гостувала во емисија во која зборувала за фудбалерите.

Поточно, имала порака за нив откако на својот инстаграм-профил поставила фотографија на која е гола.

„Фудбалери, не ми пишувајте и не ми праќајте фотографии. Не ме интересирате“, бил остриот одговор на Алба.

До пред извесно време таа беше во врска со голманот на Реал Mадрид, Тибо Куртоа. Меѓутоа, таа не гледа така на тоа.

„Тоа со Куртоа, тоа не беше баш врска. Не се смета дека бевме пар“, признала Алба.

View this post on Instagram

Perdona , tienes hora? ⌚️ …. #buenasnoches 🌙

A post shared by Alba Carrillo (@albacarrillooficial) on

Прочитај повеќе

Целиот свет е во шок: Загина Коби Брајант – еден од најдобрите кошаркари на планетата!

Слободен печат

Беа блиски пријатели: Јелена Карлеуша вчера објави заедничка фотка со Тоше Проески (ФОТО)

Слободен печат

Научно докажано: Доколку имате миленик вие сте добар човек!

Слободен печат

Како црногорската принцеза станала кралица на Италија: Љубовниот живот на Јелена Савојска

Слободен печат

Познатиот рапер Слаткар со шокантна изјава: Погледнете што НЕМА да прави кога ќе се роди неговиот наследник! (ВИДЕО)

Слободен печат

Годините ја стигнуваат Мадона – Турнејата прекината неколку пати, а третманите за закрепнување се екстремни (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

2 × one =

Прочитај повеќе

Џесика Симпсон: Сфатив дека морам да го оставам алкохолот кога не можев да ги облечам децата!

Слободен печат

Врската или бракот ви се пред крај? 4 сигурни знаци дека нешто не е во ред!

Слободен печат

Принцот Хари доживеал нервен слом во Канада?

Слободен печат

Ова е кутрето со најслатките очи на светот! (ФОТО)

Слободен печат

Денес е една од најбараните светски манекенки, а пред 10 години се мачела со алкохолот (ФОТО)

Слободен печат

Ова езеро е прогласено за најубаво во светот (ФОТО)

Слободен печат