Tag : негативни тестови

Кошарка Спорт

Негативни се тестовите, Тодоров на првиот тренинг со 12 играчи!

Слободен печат
Здравствената комисија на федерацијата ги реализираше планираните тестирања за коронавирусот, кои беа неопходни за „влез“ во периодот на подготовките за настап на нашиот сениорски национален...
Спорт Фудбал

Сите во ФК Шкендија негативни на Ковид-19

Слободен печат
Добри вести се објавени од страна на тетовскиот прволигаш кој веќе ги насочува погледите кон новата натпреварувачка сезона. Денеска фудбалската екипа на Шкендија ја информираше...
MacedonianAlbanian