Tag : моторицикл

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ниту сама не може да поверува дека поминала вака: Убавата Русинка паднала од мотор со брзина од 200 на час! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Руската бајкерка Ангелина, буквално имаше „повеќе среќа, отколку памет“ кога на брзина од 193 километри на час излетала од патот со својот моторцикл. Толкава брзина...
MacedonianAlbanian