Водителката ја разбуди фантазијата на фановите со атрактивна фотографија

Водителката на временска прогноза со потекло од Мексико, Џенет Гарсија (29) позираше во кратки панталони со дезен на леопард и со тоа ја разбуди фантазијата кај многу мажи. Имено, убавата Мексиканка во прв план го истакна својот задник и со тоа го „запали“ Инстаграм. Водителката која се проба и во глумата, на оваа објава доби …

Водителката ја разбуди фантазијата на фановите со атрактивна фотографија Read More »