-1 C
Скопје

Водителката ја разбуди фантазијата на фановите со атрактивна фотографија

Водителката на временска прогноза со потекло од Мексико, Џенет Гарсија (29) позираше во кратки панталони со дезен на леопард и со тоа ја разбуди фантазијата кај многу мажи.

Имено, убавата Мексиканка во прв план го истакна својот задник и со тоа го „запали“ Инстаграм.

Водителката која се проба и во глумата, на оваа објава доби бројни комплименти од своите обожаватели и го оправда епитетот за најзгодно ТВ лице во светот.

– Малите дела прават голема разлика – напишала како коментар на провокативната фотографија, со која предизвика бурни реакции.

„Спектакуларна убавина, штета што не го гледаме и лицето“, “Преубав поглед, каде се наоѓаш?“, „Каков задник имаш Џенет“, „Да живее Мексико“ – се само некои од коментарите.

Прочитајте и...  ВИДЕО: Џорџ Клуни призна дека сам ја потстрижува својата коса веќе 25 години – Но кога откри со што, започнаа шегите на негова сметка

Погледнете:

Фото: Инстаграм

Поврзани вести

Што треба да направите со искинати банкноти?

Слободен печат

На неговите шеги се смее цела Македонија: Дали го препознавате момчето од фотографијата?

СП.

ВИДЕО: Џорџ Клуни призна дека сам ја потстрижува својата коса веќе 25 години – Но кога откри со што, започнаа шегите на негова сметка

Слободен Печат

Шокантно: Мистериозен монолит исчезна во САД, па најден е во Романија!

Слободен печат

Нивната љубов беше осудувана и исмејувана – Мадона (62) и нејзиното момче (26) го докажаа спротивното!

Слободен Печат

Стручњаците открија кои 6 особини треба да ги поседува секој маж кој е идеален љубовник!

Слободен печат

Остави Коментар