Tag : чертвртфинале

Кошарка Спорт

Србија се вади за киксот, Аргентинците бараат одмазда

Слободен печат
Високиот пораз од Шпанија ја прати репрезентацијата на Србија по потешкиот пат до посакуваното финале и борба за титулата. Првата голема препрека за Србија е...