Сара Мeјс и Димитар Атанасовски славеa за малечката Илина!

Познатата пејачка Сара Мејс после шест месеци од првиот роденден на ќерката Илина која што ја доби од бракот со водителот Димитар Атанасовски објави фотографии од забавата која што ја организираа во чест на малата наследничка.

– Пред 6 месеци може немав баш време за ставање слики на фб, ама затоа сега….Ако Ви се свиѓаат за утре можам и јас да ги нацртам, да видиме со ликовно до кај сме, напиша пејачката под фотографиите.

Погледнете дел од роденденската забава:

Фото: Фејсбук
Фото: Фејсбук
Фото: Фејсбук
Прочитајте и...  Сензационално откритие - Дете пронашло плоча стара 3.500 години

Прочитај повеќе

Манекенката Софија Ричи ја прекина врската со поранешното момче на Кортни Кардашијан!

Слободен Печат

Трансродова пар го очекува своето прво дете! (ФОТО)

Слободен Печат

Жена се обидела да ја силува пејачката Рада Манојловиќ додека миела раце во тоалет!

Васко Спасоски

Пет месеци од трагедијата во која загинаа НБА кошаркарот Коби Брајант и неговата ќерка, семејството доживеа огромна среќа! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Елена Велевска позира во тесни и кратки пижами, а позата која ја направи кажува многу! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ова е жената која за малку ќе го „украдеше“ Доналд Трамп од рацете на Меланија! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Познатиот рокер Ален Исламовиќ во борба против мигрантите влегува во политички води!

Васко Спасоски

Два милиони лајкови на една фотографија: Леди Гага само малку ги покажа градите (ФОТО)

Васко Спасоски

Ирина Шајк забележана како излегува од станот на Бредли Купер, но на неа има промена: Дали манекенката е бремена? (ФОТО)

Слободен Печат

Тага која не престанува: Мајката на познатиот музичар прозборе две години по неговото самоубиство! (ФОТО)

Васко Спасоски

Романтичната љубовна приказна на еден од најголемите холивудски заводници, актерот Метју Меконахи!

Слободен Печат

Се сеќавате на Алка Вуица? Жареше и палеше на југословенската сцена, па ја снема – денеска нема да ја препознаете! (ФОТО)

Васко Спасоски