Ориола, топлес на плажа (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Ориола, топлес на плажа (ФОТО)

Како што растат температурите, така се поголем број манекенки на социјалната мрежа Инстаграм, објавуваат фотографии во бикини.

Но, албанскиот модел Ориола Мараши одлучи да се појави поинаку. Убавицата, која во моментов одмара во Ксамил, блиску Саранда, одлучила да објави топлес слики. Дел од нејзините гради се покриени само со пешкир.

View this post on Instagram

No filter, my beautiful ALBANIAAAAAA ❤️

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Телеграфи најавува дека убавицата наредните денови ќе се појави со нови проекти од полето на модата.

Ориола е фото-модел, а се појавува во реклами на многу познати брендови, како и во музички видео спотови на познати светски пејачи.

View this post on Instagram

Shif me sy e so për ty 🌶

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close