Одморот на Карлеуша од Анталија продолжува во Кина (ФОТО) – Слободен печат
ВестиЕспресоШоу биз

Одморот на Карлеуша од Анталија продолжува во Кина (ФОТО)

По напорната сезона на „Звездите на Гранд“ српската пеачка Јелена Карлеуша реши дека и е потребен одмор и време со нејзините двете ќерки. Одморот го поминаа во луксузен хотел во Анталија.

Од фтографиите што пеачката ги објави на социјалните мрежи може да се заклучи дека навистина уживаат.

Одморот на Карлеуша не завршува во Анталија, туку продолжува во Кина.

 

View this post on Instagram

 

My girls❤️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close