НЕ МОЖЕ ДА БИДЕ ПООДВРАТНО: Жена се измокрила сред полн автобус од Суботица до Белград - Слободен печат

НЕ МОЖЕ ДА БИДЕ ПООДВРАТНО: Жена се измокрила сред полн автобус од Суботица до Белград

Во автобус кој синоќа околу 19 часот тргнал од Суботица за Белград се случило нешто што во најмала рака може да се каже дека е одвратно. Имено некаде после Нови Сад една средовечна жена одлучила да се олесни и тоа на сред автобус!

Како што раскажуваат патниците за Курир.рс, таа отишла до скалите на задната врата и се измокрила, за потоа опуштено да се врати на свое место како ништо да не било.

„Во Нови Сад автобусот стоеше 15 минути, но изгледа не сакала да оди во тоалет и да плати 50 динари. Но автобусот кога тргна, не помина многу кога стана и отиде кај задните скали. Возачот го пригуши светлото во автобусот, бидејќи беше ноќ, а таа го искористи тоа и изврши нужда“, раскажува Зорица М. за Курир.рс која се наоѓала во автобусот.

Истата жена подоцна побарала од возачот да го запре автобусот некаде за повторно да врши нужда овој пат голема.

Прочитај повеќе

Исламска држава има нов лидер

Слободен печат

Три ракети паднале во близина на американската амбасада во Багдад (ВИДЕО)

Слободен печат

ОН ќе го разгледа договорот за регулирање на конфликтот во Либија

Слободен печат

Правниот тим на Трамп побара од Сенатот да ја повлече постапката за импичмент бидејќи не направил ништо погрешно

Слободен печат

Ангелов: Мојата фамилија живее во Скопје, зарем би дозволил да си ги трујам децата?

Слободен печат

Рама го поздрави договорот за воспоставување авиолинија Приштина-Белград

Слободен печат

Остави Коментар

4 × 3 =

Прочитај повеќе

ПУКОТНИЦА ВО САН АНТОНИО: Двајца загинати во ноќен клуб, полицијата трага по сторителот

Слободен печат

Макрон: Ќе работиме заедно со Трамп на добар договор за да избегнеме ескалација на даноците

Слободен печат

ЕУ одвои 900 милиони евра за помош на земјите во кои владее хуманитарна криза

Слободен печат

Вучиќ за авиолинијата Приштина-Белград: Постигнавме договор без да го признаеме Косово

Слободен печат

Околу 3.300 луѓе во БиХ годишно умираат поради аерозагадувањето

Слободен печат

РУСИЈА ЈА ЗГОЛЕМУВА ОДБРАНАТА НА АРКТИКОТ: Тука нема да можат да пројдат хиперсоничните ракети (ВИДЕО)

Слободен печат