КОЈ Е БОКИ 13? Од шоумен, преку газда на телевизија, до затвореник во Шутка (ВИДЕО) - Слободен печат

КОЈ Е БОКИ 13? Од шоумен, преку газда на телевизија, до затвореник во Шутка (ВИДЕО)

Бојан Јовановски, познат како Боки 13, од синоќа е во притвор во затворот „Шутка“. Тој е осомничен дека изнудувал рекет од познат бизнисмен и за перење пари.

Да се потсетиме кој е Боки 13 и како тој стана мега популарен не само на македонската сцена, туку и на балканската.

Прочитајте и...  Модерни и грациозни – Најубавите капути на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Прочитај повеќе

Наташа Беквалац на црвениот тепих во краток сако-фустан, а сандалите се посебна приказна

Слободен печат

Лорен Дрејн е најзгодната медицинска сестра на светот (ФОТО)

Слободен печат

Луна Џогани со длабокото деколте ги стави градите во прв план! (ФОТО)

Слободен печат

„Најголемата лага по Дедо Мраз“: Познатата емисија „Карпул Караоке“ всушност е телевизиска измама! (ВИДЕО)

Слободен печат

Поради овој „срам“ Ник Џоунс секогаш ќе ги памти Греми наградите! (ФОТО)

Слободен печат

Дизни потврди дека ќе се прави нова верзија на Бамби!

Слободен печат

Остави Коментар

twelve + three =

Прочитај повеќе

Пенелопе Круз мами воздишки во фантастичен цветен фустан! (ФОТО)

Слободен печат

Вистинскиот Волк од Вол Стрит ги тужи продуцентите: Бара 300 милиони долари отштета!

Слободен печат

Кралицата се одмаздува чекор по чекор – Еве што и одзема на Меган Маркл!

Слободен печат

Овие познати дами се бореле да станат мајки, па и открија на јавноста низ што сѐ поминале (ФОТО)

Слободен печат

Девојче среде натпревар дозна дека мајка и за која пееше починала (ВИДЕО)

Слободен печат

Тајната за долговечноста на кралицата Елизабета: Поради ова е витална и во 93-та година!

Слободен печат