Ќерката на Бијонсе се повеќе личи на мајка си! (ФОТО)

Таа е неверојатна копија на познатата пејачка.

Раперката Меган Три Сталион на Инстаграм објави фотографија од Бијонсе и нејзината 7-годишна ќерка Блу Ајви Картер. На фотографијата од прославата за Нова година, целото внимание го украде најстарата ќерка на пејачката и раперот Џеј Зи, која се повеќе личи на својата позната мајка.

View this post on Instagram

Happy 2020 🤘🏽 @beyonce

A post shared by Hot Girl Meg (@theestallion) on

Блу Ајви го покажа и својот талент за позирање, а девојките очигледно добро се забавувале.

„Среќна 2020-та!“, порачала Сталион покрај фотографијата која ги воодушеви нејзините фанови.

Блу Ајви на 7 јануари ќе го прослави својот 8-ми роденден, додека нејзините брат и сестра, близнаците Руми и Сир оваа година ќе наполнат 3 години.

Прочитајте и...  ДА СЕ СМРЗНЕШ! Ноле лансираше нов предизвик! Тоа што го направи тој го можат само најхрабрите! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Снимка од Сирија која ќе ви го скрши срцето: Таткото ја научил ќерката да се смее секојпат кога ќе слушне бомба (ВИДЕО)

Слободен печат

Поранешната вереница на Кличко претепана: „Го уби Господ во мене“, врескала актерката кога дошла полицијата (ФОТО)

Слободен печат

Ќерката на Спилберг реши да стане порно актерка – Еве што вели тој на тоа! (ФОТО)

Слободен печат

Познат рапер убиен во вила во Лос Анџелес

Слободен печат

Ќерката на Мадона едвај стоеше на нозе, изгледаше дека ќе падне! Покажа и повеќе од што требаше! (ФОТО)

Слободен печат

Јосипа Лисац ќе добие кривична пријава за начинот на кој ја испеа хрватската химна! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

пет × три =

Прочитај повеќе

ДА СЕ СМРЗНЕШ! Ноле лансираше нов предизвик! Тоа што го направи тој го можат само најхрабрите! (ВИДЕО)

Слободен печат

Мајка повикала полиција бидејќи немала со што да го нахрани бебето – Еве што сториле полицајците среде ноќ!

Слободен печат

Ќерката на Спилберг реши да стане порно актерка – Еве што вели тој на тоа! (ФОТО)

Слободен печат

Познат рапер убиен во вила во Лос Анџелес

Слободен печат

Ќерката на Мадона едвај стоеше на нозе, изгледаше дека ќе падне! Покажа и повеќе од што требаше! (ФОТО)

Слободен печат

Јосипа Лисац ќе добие кривична пријава за начинот на кој ја испеа хрватската химна! (ВИДЕО)

Слободен печат