КАЈЛИ ГО ОСТАВИ ТРЕВИС? Се сликаа разголени, а сега таа продолжува соло! (ФОТО)

Постојат многу знаци кои покажуваат дека популарниот пар, Кајли Џенер и Тревис Скот, веќе не се заедно.

Светските таблоиди се посомневаа во тоа по неколку последователни објави на профилот на Кајли, со „сомнителни“ описи и коментари. Таа и Тревис неодамна се фотографираа разголени за Плејбој.

Медиумите на нејзиниот профил на Инстаграм пронашле три наводни докази дека веќе не се заедно. Првиот е описот на сликата на која Кајли е сама и облечена во црно, а напишала „Ова не е игра, дечко.“

Вториот знак е коментарот на нејзината пријателка „Направена за соло игра“, а многумина забележале дека во позадината веќе ја нема нивната заедничка фотографија.

Тие ја имаат ќерката Сторми, која се роди во 2018. Кајли забремени кратко откако почна да се гледа со Тревис Скот, кого го запозна за време на неговиот настап на Коачела.

View this post on Instagram

ain’t a game, boy 🎮🖤🖤🖤🖤

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

🖤⚡️

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Прочитајте и...  Кралицата со нова шлаканица за Хари и Меган – Еве што им забрани!

Прочитај повеќе

Актерката за улогата се спремала настапувајќи во стриптиз клуб!

Слободен печат

Науката докажа кои се најпривлечните мажи според жените!

Слободен печат

Славниот актер искрено за најголемата грешка во животот: Бракот ми се распаѓаше, а јас пиев сè повеќе и повеќе

Слободен печат

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ проговори за неа во неговата автобиографија!

Слободен печат

Џулија Робертс е повторно мета на критики поради самоубиството на нејзината сестра!

Слободен печат

ХОЛОГРАМ на Витни Хјустон тргнува на турнеја, семејството вели дека „таа би го сакала тоа“! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

14 − шест =

Прочитај повеќе

Го сакате Хари Потер? Ова се места кои морате да ги видите ако патувате во Лондон

Слободен печат

Пејачката заврши во болница: Ја скрши коската работејќи го она што најмногу го сака (ФОТО)

Слободен печат

Џеј Ло во најсексапилното деловно издание досега! (ФОТО)

Слободен печат

Заев во неформално издание и откри на јавноста која му е омилена песна! (ФОТО)

Слободен печат

Хелена Роза може да биде горда на својата наследничка: Нејзината ќерка Кјара е „бомба“! (ФОТО)

Слободен печат

Викторија Бекам заведува на насловната на „Вог“: Голо рамо, подигнат фустан… (ФОТО)

Слободен печат