ХИТ-ФОТО! Ако Арнолд Шварценегер живееше во Македонија и работеше за 200 евра плата – ќе изгледаше вака! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ХИТ-ФОТО! Ако Арнолд Шварценегер живееше во Македонија и работеше за 200 евра плата – ќе изгледаше вака! (ФОТО)

Деновиве на социјалните мрежи кружи фотка од непознат човек кој многу наликува на познатиот актер.

На социјалните мрежи се појави фотографија од човек кој што премногу наликува на светски познатиот актер – Арнолд Шварценегер.

Се разбира, некој беше доволно креативен и на истата фотка напишал коментар кој веруваме дека ќе ве насмее.

„Арнолд Шварценегер ако живееше во Македонија и работеше за 200 евра плата“.

Погледнете ја фотографијата:

Фото: Принтскрин/Инстаграм

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close