Категорија: Сцена

Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Ќерката на трагично настраданиот актер сподели досега необјавено видео од својот татко (ВИДЕО)

Слободен печат
Ќерката на ѕвездата од филмот „Брзи и бесни“ Пол Вокер, Медоу објави видео од својот татко кој никој досега не го видел. На снимката се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

На Џенифер Анистон не ѝ оди онлајн-шопингот: Нарачала готова слика наместо бои (ВИДЕО)

Слободен печат
Џенифер Анистон веќе три недели се наоѓа во изолација во резиденцијата на Беверли Хилс. За време на карантинот Џенифер бара начини да се забавува. Разговара...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Викторија и Дејвид Бекам од коронавирусот се кријат во карантин вреден 6,7 милиони евра (ФОТО)

Слободен печат
Дејвид и Викторија Бекам во моментот се наоѓаат во самоизолација со своите деца во Англија… Поранешната фудбалска ѕвезда Дејвид Бекам (44) и неговата сопруга и...
Магазин Сцена

Ова е најлошиот можен момент за да молите за внимание – Зошто Британците повторно ги нападнаа Меган и Хари?

Слободен печат
Борис Џонсон е во болница, но тие самите себе си се сметаат за најважни, коментираат бесните Британци… Поранешниот британски принц Хари и неговата сопруга Меган...
Магазин Сцена

ФАНОВИТЕ ВО НЕВЕРУВАЊЕ: Популарниот актер снимен додека ЈА ДАВИ обожавателката! (ВИДЕО)

Слободен печат
Снимката која кружи на социјалните мрежи ја вознемири холивудската јавност… Езра Милер (27), кој ги воодушеви сите со улогите во филмовите „Мораме да разговараме за...
Магазин Сцена

Писателката на „Хари Потер“ открива техники за полесно дишење со кои тврди дека ја победила короната (ВИДЕО)

Слободен печат
Славната писателка Џеј Кеј Роулинг, најпозната по тоа што го напиша серијалот „Хари Потер“, тврди дека го победила коронавирусот благодарение на техника која го олеснува...
Магазин Сцена

Андреа Бочели за Велигден ќе пее во Миланската катедрала: Тоа ќе биде молитва за Милано и за цел свет!

Слободен печат
Италијанскиот тенот Андреa Бочели во недела на Велигден ќе настапи во Миланската катедрала, која ќе биде празна, а настапот ќе се пренесува преку Јутјуб. „Пред...
Магазин Магазин слајдер Сцена

На Северина ѝ годи готвењето на свекрвата: Се здебелив 7 кила! (ВИДЕО)

Слободен печат
На Северина Којиќ веќе ѝ стана традиција во сабота навечер да седне пред екранот на својот компјутер и на фановите да им „сервира“ емисија во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Наташа Беквалац објави фотографија додека се бања (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од најзгодните српски пејачки Наташа Беквалац реши на припадниците на посилниот пол им ги разубави овие тешки моменти минати во карантин и самоизолација. „Русокосата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Северина и во карантин може да одржи концерт: Погледнете што се случуваше во куќата на нејзиниот свекор Кеба! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Северина дефинитивно не може да мирува за време на самоизолацијата во куќата на свекорот Драган Којиќ – Кеба, каде што престојува заедно со сопругот Игор...