Ана Николиќ е повторно „мачка“: Српската пејачка се преполови и изгледа феноменално (ФОТО) - Слободен печат

Ана Николиќ е повторно „мачка“: Српската пејачка се преполови и изгледа феноменално (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ благодарение на диетите и напорните тренинзи успеа да ги симне вишок килограмите, па сега без никаков проблем таа се слика за на социјалните мрежи.

Српската пејачка ја искористи првата прилика и позираше во мини-здолниште а нејзините затегнати нозе беа во прв план.

Многумина искометираа дека Николиќ изгледа како на почеток на кариерата, кога важеше за една од најзгодните риби на нашата естрада.

„Хот мама“, „То бре Ана, се врати, браво“, „Најголема мачка на Балканот“ , беа само дел од многуте коментари под фотката.

Прочитај повеќе

Бизарната љубов на Салвадор Дали и Гала: Таа го направи и го уништи! (ФОТО)

Слободен печат

Ова е вистинскиот начин како да користите спреј за коса!

Слободен печат

Џенифер Лопез не може да го дочека Супер Боул: Погледнете како се подготвува (ВИДЕО)

Слободен печат

Љубовта им цвета: Познати парови кои опстанаа заедно (ФОТО)

Слободен печат

Сè ќе ви оди од рака: Ако сте родени во овој знак, добро искористете го периодот од 25 јануари до 5 февруари!

Слободен печат

Селфи по породување кое стана хит, ќе ви стане јасно кога ќе ја видите целата слика (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

1 × 4 =

Прочитај повеќе

Лив Тајлер откри зошто и е непријатно на концертите на нејзиниот татко – „Тој прави работи од кои се срамам!“

Слободен печат

Девет женски особини кои мажите ги обожаваат!

Слободен печат

Бред Пит одговори на прашањето дали Џенифер Анистон ќе му биде партнерка за Оскарите! (ВИДЕО)

Слободен печат

Таткото на Меган Маркл изнесе интимни семејни детали – Светот е запрепастен! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Инспирација за сите генерации: Кристи Бринкли (65) демонстрираше како изгледа совршениот стајлинг за ладни денови! (ФОТО)

Слободен печат

Најбрзиот човек на светот ќе стане татко: „Кралот или кралицата доаѓа“ (ФОТО)

Слободен печат