Жешката Вилдане (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Жешката Вилдане (ФОТО)

Во фотосесијата реализирана од фотографот Леонард Селмани, Вилдане се појавува со фустан кој ги истакнува нејзините секси облини.

Вилдане Зенели е фотомодел од Косово, која секогаш се појавува во слики со бикини, но овој пат таа одлучи да се фотографира во поинакво издание.

Во фотосесијата реализирана од фотографот Леонард Селмани, Вилдане се појавува со фустан кој ги истакнува нејзините секси облини, пренесува Експресс.

 

Ваквите слики на Виладне се ретки, затоа што нејзините фото сесии се изклучиво во бикини или долна облека.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close