Водителката Миа Костова позира во секси долна облека и ги предизвика останатите да го сторат истото!

Ако некој може да се пофали со храброст на македонската естрада, тоа дефинитивно е водителката Миа Костова.

Како што знаете, Миа беше една од посмелите Македонки која пред неколку години се сликаше за македонското издание на „Плејбој“.

Денес таа повторно покажа дека е девојка без комплекси. На својот инстаграм-профил, Миа го следи трендот на оналјн предизвик во време на изолација, така што започна ги предизвика колегите и пријателите со жешка фотографија од нејзиниот тоалет:

„Многу ретко постирам вакви слики. Скоро никогаш. Кога веќе се предизвикуваме со се’ и сешто, ајде да пробаме вака. Ова е слика која е минимално обработена. Односно изваден е целулитот и уште нешто што мене ми боде око, секако има и филтер. Оригиналната слика ќе ја ставам на стори. Чисто да видиме што сте, а што е инстаграм. Тагни ме ако имаш му*а!“, напиша Миа.

Прочитајте и...  Обрнете внимание - Протеините се незаобиколен дел на силниот имунолошки систем

Наскоро ќе дознаеме дали има храбри кои ќе го прифатат предизвикот:

Прочитај повеќе

Што се случува штом се откажете од цигарите, придобивките се неверојатни од ден на ден и на долгорочен период

Слободен печат

Кристијан Милевски ни ги открива убавините на Бали, работи кои мора да ги видите и пробате на островот на боговите

Ј.К.Д

Извисила – Поп дивата договорила состанок со принцот Вилијам, но тој не се појавил

Слободен печат

Ова се најважните намирници за развој на детскиот мозок, за концентрација, побрзо учење и подобро помнење

Слободен печат

Повеќе не е смешно, сега е болно: Тој беше најпосакуваниот маж, а денес изгледа неверојатно лошо (ФОТО)

Слободен печат

Спречете појава на вагинални инфекции – Никогаш не облекувајте се пред убаво да се избришете по туширањето

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Конечно решена дилемата: Дали кучињата се далтонисти или сепак гледаат боја?

Слободен Печат

Инфлуенсерки од пелени – Преслатко и модерно или реализација на неостварените соништа на мајките (ФОТО)

Слободен печат

„Мојот син почина од коронавирус… но не така како што мислите!“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Во служба на убавината – Соодветна храна и многу вода помагаат да имате убава и сјајна коса

Слободен печат

Терминатор вежба, Лулу го набљудува – Шварценегер не може да се оддели од своето магаре (ВИДЕО)

Слободен печат

Автобиографско дело на Андре Леон Тели – Имам 71 година, време е да се дознае вистината за Ана Винтур

Слободен печат