15 C
Скопје

ВИДЕО| Ана Николиќ позираше топлес: Нејзините обожаватели се прашуваат за што станува збор

Српската пејачка Ана Николиќ предизвика лавина реакции на социјалните мрежи откако на својот инстаграм-профил сподели интригантно видео.

Имено, пејачката позираше полугола покривајќи ги градите со нејзината долга коса, па многумина веднаш почнаа да шпекулираат дека можеби станува збор за нов видео спот за некоја нејзина песна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

На видеото, Николиќ позираше пред камерата, а рацете ги ставаше околу градите. Пејачката не откри дали видеото е дел некаква фотосесија или можеби нешто друго.

Нејзината објава предизвика бојни коменатри од нејзините обожаватели и пријатели кои веднаш почнаа да го коментираат краткото видео.

„Одлично“, „Кога да ја очекуваме песната?“, „Што е ова?“, „Изгледаш феноменално“, беа само дел од коментарите.

Поврзани вести

ФОТО: Двојничката на Кејт Мидлтон заработувала 1.000 фунти дневно и се обезбедила за цел живот

Слободен печат

ФОТО: Принцот Чарлс ја исфрли Меган, со интимната фотографија ѝ удри шлаканица

Слободен печат

Србинка намамена на брак во Италија, завршила како сексуална робинка, се отрула за да побегне

Слободен печат

Ве боли раката по вакцинирањето? Постои едноставно објаснување за тоа

Слободен печат

Сузана Манчиќ со потресна исповед: Изгубив три сина, родив еден во шестиот месец од бременоста!

Слободен печат

ФОТО: „Јас се викам Ивана“: Девојчето од спотот на Здравко Чолиќ носи голема болка во себе

Слободен печат

Остави Коментар