15.8 C
Скопје

Tag : посна пица

Магазин Магазин слајдер Храна

ФОТО | Нина Дуковска ни препорачува: Израдувајте ги најблиските со превкусна посна и здрава пица!

СП.
Потребни состојки: *диетално тесто за пица сусам песто од босилек роктвички печурки млад кромид *јас моето диетално тесто го купив од gorobusta, но секако може...