• лордес леон

Се фотошопираше покрај својата ќерка „близначка“: Мадона горда на разголената насловна на Лордес Лола Леон за „Paper Magazine“

Мадона изгледаше посекси од кога и да е во проѕирна црна долна облека од тантела со мрежести хулахопки на фотографијата од најновата фотосесија на нејзината ќерка Лордес на која се фотошопираше и додаде самата себе. Кога станува збор за 63-годишната Мадона, едно е сигурно – таа секогаш се покажува во некаква секси облека и токму …

Се фотошопираше покрај својата ќерка „близначка“: Мадона горда на разголената насловна на Лордес Лола Леон за „Paper Magazine“ Read More »