3 C
Скопје

Tag : исвиркана

Вести Македонија Слајдер

Исвиркана владината делегација на Мечкин Камен: Ова е место за херои, не за предавници

Слободен печат
На Мечкин Камен во Крушево околу 11.30 часот релативно мал број посетители ги пречекаа претставниците на Владата, кои беа исвиркани од дел од присутните. „Ова...