Tag : Естер Ди

Еспресо Шоу биз

Естер се разголе покрај базен: Во минијатурно бикини ги покажа градите и задникот (ФОТО)

Слободен печат
Естер Ди (34), ѕвездата на популарниот британски ријалити програм „Real Housewives OF Chesire“, важи за една од најсексапилните ријалити „мачки“. Атрактивната Чехинка, инаку мајка на...