Естер се разголе покрај базен: Во минијатурно бикини ги покажа градите и задникот (ФОТО)

Естер Ди (34), ѕвездата на популарниот британски ријалити програм „Real Housewives OF Chesire“, важи за една од најсексапилните ријалити „мачки“.

Атрактивната Чехинка, инаку мајка на едно дете, деновиве ужива во топлиот Тенерифе, а од таму ни испрати неколку жешки фотки.

Фото: Профимедиа

Имено, во прв план беа нејзините големи гради, се разбира…

Подоцна таа покажа дека и нејзиниот задник не е за фрлање…

Фото: Профимедиа

Како што изјавила. Таа во 2020 година планира да се посвети на хуманитарните работи со цел да им помогне на другите.

Како што наведуваат британските медиуми, Естер моментално е сингл и не се брза во изборот на својот партнер.

– Отворена сум да запознаам некого, но не сум очајна – рекла Чехинката.

Прочитајте и...  Партнерот ве изневерил? Еве како да го завртите тоа во ваша корист!

 

 

Прочитај повеќе

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Слободен печат