Северина прозборе за експлицитната снимка: Знам кој ја објавил, дознав лани

„Животот генерално нè казнува сите. Некои праведно, некои не. Но од временска дистанца успеав да се издигнам над сè што ми се случи тогаш. Тоа беше многу грда работа која поради глупост и злоба ја направи една личност. Знам кој е, дознав минатата година“, рекла Северина алудирајќи на експлицитната снимка од неа и бизнисменот Милан Лучиќ.

„Кога ќе поминете низ јавно осрамотување, сакале или не, мора да научите да се изборите со тоа. Во еден момент ми се јави Арсен Дедиќ, бидејќи бевме блиски пријатели и ми рече: Колешке, слушам дека излегол некој филм, ама дека нема музика, па се препорачувам, бидејќи сум филмски композитор“. Тоа беше прекрасно“, рекла пејачката во интервјуто за Новости.рс.

Целата афера околу експлицитните снимки од бродот излезе во 2004 година. Уредникот на порталот Индекс.хр, објави жешки кадри со наслов „Луѓе, имаме порно со Северина“.

„Тоа е моја приватна снимка, не би можела да зборувам за тоа како е украдена, со тоа само на полицијата би ѝ ја отежнала работата“, рекла Северина.

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат