Млади, згодни, богати и успешни! „Слободен печат“ направи листа на најпознатите ергени – политичари! (ФОТО)

Според некои статистики, во нашата земја има многу слободни мажи или народски кажано – ергени.

Слободни мажи или ако сакате и момци има и на политичката сцена во Македонија кои речиси секојдневно ги гледаме на малите екрани.

„Слободен печат“ направи листа на топ-пет политичари – ергени кои сѐ уште немаат кажано судбоносното – Да!

Да започнеме со ред:

Костадин Костадинов – Пратеник од редовите на СДСМ. 

Илија Димовски – Пратеник од редовите на ВМРО – ДПМНЕ.

Саша Богдановиќ – Градоначалник на Општина Центар.

Фото: Фејсбук

Благој Бочварски – Градоначалник на Општина Штип.

Димче Арсовски – Потпарол на ВМРО – ДПМНЕ.

димче арсовски

Прочитајте и...  Хороскопски знаци кои најлесно паѓаат во искушение да стапат во љубовна врска со колега

Прочитај повеќе

Срцепарателното писмо на момчето кое мораше да го напушти своето куче (ФОТО)

Слободен печат

Раскопчана кошула без градник под неа: Дали ова е најпровокативната фотка на Анастасија Ражнатовиќ? (ФОТО)

Слободен печат

Ентони Хопкинс ќе го глуми тренерот на Мајк Тајсон!

Слободен печат

Ова е најжешката снимка од Карлеуша: Замеша со задникот, па силно го „плесна“ (ВИДОЕ)

Слободен печат

Втор ден од Меѓународниот натпревар во уметничко лизгање „Skopje on Ice” (ГАЛЕРИЈА)

Слободен печат

На прагот на 40-те исфрлете го ова од вашиот несесер!

Слободен печат

Остави Коментар

петнаесет + 17 =

Прочитај повеќе

Вељко објави фотка од свадбата, а потоа следеше лавина коментари поради описот! (ФОТО)

Слободен печат

„Војната на клоновите“ е последниот подарок за фановите од Џорџ Лукас

Слободен печат

Најпознатата Албанка во среде Њујорк се прошета во проѕирна комбинација! (ФОТО)

Слободен печат

Колку кучиња гледате на сликата? Одличен тест за вашата ментална старост!

Слободен печат

Еве како изгледа денеска и со што се занимава Порториканката од „Деспасито“ (ФОТО)

Слободен печат

Караоке политика за разочараната чаршија

Мирослав Грчев