КОЈА ОД КОЈА ПОУБАВА: Девојките на Леонардо Дикаприо (ВИДЕО)

Леонардо Дикаприо (43) уште на 23 години стана позната ѕвезда со милиони обожавателки. Оттогаш, како и филмовите, почнаа да се редат и неговите девојки.

Во моментов е во врска со 23 години помладата аргентинска манекенка Камила Морон, а претпоставките на неговите фанови се дека наскоро Дикаприо ќе испадне од листата на најпосакуваните ергени.

Прочитајте и...  Ванеса Брајант поднесе тужба против компанијата која е сопственик на хеликоптерот во кој загинаа Коби и Џиџи!

Прочитај повеќе

Овие 3 хороскопски знаци покрај тоа што се прекрасни партнери, тие ќе ви бидат и најдобар пријател.

Слободен печат

Сè што треба да знаете за купување и ракување со плински боци во домаќинство

Слободен печат

Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез се изнаплакаа на говорот на Ванеса Брајант! (ВИДЕО)

Слободен печат

Емотивната изведба на Бијонсе за време на комеморацијата на Коби и Џиџи! (ВИДЕО)

Слободен печат

Што ќе значи ако се прогласи пандемија на коронавирус и како ќе влијае тоа на секој од нас

Слободен печат

Џесика Алба и нејзината ќерка изгледаат како близначки! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Елена Велевска се РАЗВЕДЕ и со насмевка кажа: Мажи има насекаде низ светот! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ванеса Брајант поднесе тужба против компанијата која е сопственик на хеликоптерот во кој загинаа Коби и Џиџи!

Слободен печат

Пред пет години ме сретна мене и не зажали: Мартин од „Некст тајм“ денеска има добра причина за славење! (ФОТО)

Слободен печат

Пејачката Лизо планира да „заплива“ во модните води!

Слободен печат

Се породи ќерката на Дино Дворник: Познатата блогерка сега ќе пие пиво! (ФОТО)

Слободен печат

Том Круз „заробен“ во Италија: Не излегува од хотелот поради коронавирус!

Слободен печат