Ќерката на Џони Деп прв пат по раскинувањето со момчето се појави во јавноста и ги разочара модните критичари: Нејзината комбинација е дебакл! (ФОТО)

Актерката и манекенка Лили Роуз Деп, ќерката на Џони Деп, се прошета низ Париз во кратко црно здолниште и зелен „кроп-топ“, а сталингот го дополни со црни ниски штикли цело време слушајќи музика и не обрнувајќи внимание на околината.

профимедиа

Нејзината комбинација воопшто не ја воодушеви јавноста, како ни модните критичати, бидејќи според нивното мислење „гардеробата ја извадила од нафталин“ без никаков вкус.

профимедиа

Додека нејзиното поранешно момче Тимоти Чалмет, со кого не е во врска веќе два месеци, веќе љуби друга, позади ќерката на Деп се поддига огромна прашина.

Прочитајте и...  Неверојатна атлетичарка која ќе ве воодушеви со нејзината еластичност и сила! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Топ книги од македонските писателки Бужаровска, Димковска и Пармаковска

Александар Маџаровски

Ели Гулдинг се враќа на сцената: Отворено за психичкото здравје и вознемиреноста

Слободен печат

2000 милиграми витамин Ц дневно за заболените од ковид-19

Слободен печат

Телохранителот на Џони Деп откри како глумецот го исекол прстот

Слободен печат

Четири показатели дека имате вишок отрови во организмот

Слободен печат

Дневен хороскоп за 15 јули: Сензуалност ќе биде она што ќе ви го одбележи денов

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Виц на денот: Професори

Слободен печат

Телото ги разоткрива: 12 чудни симптоми поврзани со високо ниво на стрес

Слободен печат

Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Среќните парови ги имаат овие 10 навики: Ако се пронајдете во барем 3, вие сте на вистинскиот пат!

Слободен печат

Иако неговиот лик почина во првиот дел, Расел Кроу се надева дека ќе заигра во продолжението на „Гладијатор“

Слободен печат

Италијанскиот милионер и манекенка на магичен начин открија дека чекаат девојче! (ВИДЕО)

Васко Спасоски