И Косово има своја Кардашијан – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

И Косово има своја Кардашијан

Tолку многу личи на Ким Кардашијан, што наскоро може да се смета и за нејзина двојничка.

Косовската пејачка Фјола Морина објавилa неколку фотографии на кои толку многу изгледа како Ким Кардашијан, што наскоро може да се смета и за нејзина двојничка.

View this post on Instagram

💦

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Ова не е првпат Фјола да прави експерименти со нејзиниот изглед.

Експрес, објавувајќи слики од Фјола наведува дека косовската пејачка носи и фустан во стилот на Ким Кардашијан.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close