ТАТКО ГО УБИЛ СИЛУВАЧОТ НА НЕГОВАТА ЌЕРКА: Го бранел своето дете, па доби најголема казна!- Слободен печат
ВестиПланета

ТАТКО ГО УБИЛ СИЛУВАЧОТ НА НЕГОВАТА ЌЕРКА: Го бранел своето дете, па доби најголема казна!

Сето тоа го кажала на својот татко, не се сеќава што точно му има кажано, но тоа многу го налутило.

Џулија Мејнор (24) како мало девојче, на возраст од 4 до 9 години, постојано била жртва на насилство во семејството од страна на својот дедо.

Девојчето велело дека има чувство дека дедо и ја сака на некој дргу начин во споредба со нејзините родители.

Сето тоа го кажала на својот татко, не се сеќава што точно му има кажано, но тоа многу го налутило.

Тој веднаш бесен заминал до неговата куќа, и пукал во него.

Полицијата го уапсила. Иако Џулија сведочела пред судот, тој е осуден на 40 години затвор. Таа изјавила дека тој само ја бранел, како што би сторил секој татко.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close