Tag : сттистика

Вести Македонија Слајдер

Починати се 4 лица, нови 166 случаи на Ковид-19 и 185 оздравени пациенти

Слободен печат
Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1419 тестирања, а регистрирани се 166 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-47, Куманово-17, Дебар-1,...