Tag : Одделени

Хроника

Кај Блаце уапсени лажни Израелци

Горан Наумовски
Пет возрасни и две малолетни лица, сите од Турција, се приведени ноќеска во 1.50 часот зашто при контрола се претставиле како израелски државјани и приложиле...