Tag : мисјаловски

Вести Избори 2020

Мисајловски: Во Кучевишка Бара и Бел Камен ќе изградиме целосна подземна инфраструктура и нов асфалт (ВИДЕО)

Слободен печат
Денеска повторно сум во Бутел при завршување на кампањата да ја осетиме сите овде оваа победничка еуфорија во општината Бутел. Јас се заблагодарив на сите...
Вести Избори 2020

Мисајловски: Имаме 1000 проекти, да има индустриска зона во Куманово, да продолжат експресните патишта, да има поголеми пензии и поголеми плати

Слободен печат
Носителот на листа на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ 2, Владо Мисајловски вечерва се пред Кумановчани вети дека ќе разговара за сите проблеми што ги тиштат, за...