Tag : еспрес

Еспресо Шоу биз

Ако имате проблеми со срцето, внимавајте кога ќе ја видите ЕНЦА (ФОТО)

Слободен печат
Албанската пејачка Енца Хаџиу е една од најактивните естрадни уметници на социјалните мрежи. Само на Инстаграм нејзе ја следат повеќе од два милиони следбеници. Пејачката...