Tag : џок лендејл

Кошарка Спорт

За секое забивање или тројка ќе донира по 100 долари за Австралија (ВИДЕО)

Слободен печат
Играчот кој ги брани боите на Жалгирис, Џок Лендејл ќе донира по 100 долари за секое забивање или тројка на натпреварот в четврток против Реал...