Шимпанзото Коко се врати дома – Слободен печат
Фото на денот

Шимпанзото Коко се врати дома

фото: Слободен печат/ Д. Митрески

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close