-1.3 C
Скопје

Кавадарчанец почина откако му се превртел тракторот

Кавадарчанец роден 1983 година загинал вечерва откако тракторот кој го возел се превртел во близина на кавадаречкото село Крњево, потврдија за МИА од Итната медицинска помош во Кавадарци и портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски.

Тој рече дека се врши увид на лице место и засега не може да каже повеќе детали за сообраќајната незгода.

Прочитајте и...  Ограбен покојник во скопски ковид-центар, семејството на починатиот е во шок

Поврзани вести

Приведен криминалец осуден на шест години затвор

Слободен печат

Пациент со остар предмет се заканувал на вработена во ковид-центар

Слободен печат

Кичевец фатен со марихуана

Слободен печат

Изгореа помошни простории во „Оранжерии Хамзали” кај Струмица

Ограбен покојник во скопски ковид-центар, семејството на починатиот е во шок

Горан Наумовски

Велешанка физички нападната од нејзиниот невенчан сопруг

Остави Коментар