Каде е Лила? – Слободен печат
Ви ПрепорачувамеЕспресоШоу биз

Каде е Лила?

За познатата инфлуенсерка Лила Филиповска пред една недела се зборуваше дека била со Боки 13 при неговот апсење, а таа всушност се забавува во турските летувалишта!

Лила Филиповска на својот инстаграм-профил не престанува да споделува фотографии од дестинациите на кои постојано патува во рамки на рекламните кампањи што ги води. Еднаш се јавува од Скопје, а веднаш потоа ќе ја видите на атрактивни локации во Кемер. Од Кемер се префрла во атрактивната Анталија. А колку до вчера се шушкаше дека била во автомобилот со Боки 13 при неговото апсење.

View this post on Instagram

Облечете бикини од најновата фантастична колекција на @sarafashionofficial 🌸🌸🌸 и не заборавајте дека Анталија Ве очекува…се што може да замислите за совршен одмор го има токму таму. Можете да ја претворите ноќте во ден и да уживате во сите благодети 🦋 секако со најдобрите @fibulaairtravelmk 🦋 @dosinialife @dosiniaresort 🦋Директни чартер летови три пати неделно а следниот кој има слободни места е на 2 ри август …🦋🦋🦋

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

View this post on Instagram

🍉🍉🍉 #sunday #summer #watermelon #pool #love

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close