Фотосесии на фонтаната на плоштад – Слободен печат
Фото на денот

Фотосесии на фонтаната на плоштад

фото: Д. Митрески/ Слободен печат

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close