Категорија: Слободна ТВ

Вести Ви Препорачуваме Македонија Слободна ТВ

АНКЕТА НА „СЛОБОДЕН ПЕЧАТ“: Сексот е се уште табу тема во Македонија

Дали сте за или против воведување на предмет „Сексуално образование во основните училишта“? Екипата на „Слободен печат“ вчера излезе меѓу граѓаните за да ги слушне...
Еспресо Слободна ТВ Шоу биз

Кој е најбогатиот монарх во светот (ВИДЕО)

Слободен печат
Арапските шеици мораа да го прифатат второто место на листата со најбогатите луѓе во светот, а британското кралско семејство не е толку богато колку што...
Вести Ви Препорачуваме Скопје Слободна ТВ

Мрши од умрени животни и долна облека расфрлени низ Скопје (ВИДЕО)

Скопје е меѓу првите три најзагадени градови во светот. Чистиот воздух кој во предизборната кампања на локалните избори 2017 го ветуваше тогашниот кандидат за градоначалникот...
Вести Ви Препорачуваме Скопје Слободна ТВ

АНКЕТА на тема загадување: ЌЕ ИСПОЦРКАМЕ КАКО ГЛУВЦИ (ВИДЕО)

Јасмина Кантарџиева Димков
Не дека ќе го „амнестираме“ Петрета во оваа анкета на тема – загадување во Скопје, ама некои од нашите сограѓани сметаат дека сите градоначалници, до...