Анабела прозборе за бракот со Гаги: Ги криев модриците од ќотекот! (ФОТО)

Анабела Атијас раскажа за потресните детали од бракот со Гаги Џогани. Парот заедно беше 14 години, а раскинаа пред точно 10 години. Дури сега пејачката откри дека ги криела модриците од ќотекот кој го добивала од него.

– Ги криев модриците од ќотекот. Луна веќе беше порасната, па ги виде иако имав дебел слој пудра, наменет за маските во театар – кажала Анабела за српските медиуми.

 

View this post on Instagram

 

#makeup @zokidavitkov #hairstylist @marabbou ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

A post shared by Anabela (@anabelci) on

– Гаги е мое далечно минато и не се враќам на приказните за него и нашиот брак. Од тој однос излегов чиста како солза. Дадов се од себе нашата група да опстане. Тоа беше невозможно, бидејќи Гаги го слушаше својот брат Џоле. По договор требаше да заработувам 100 евра од настап, а во случај да ја напуштам групата да морам да излезам од станот во кој живеев со децата – изјавила таа.

 

View this post on Instagram

 

Volimo te Masice 🥰🥳 @masahairstudiokristal

A post shared by Anabela (@anabelci) on

Да потсетиме, Анабела неодамна се разведе и од сопругот Андреј Атијас.

Прочитајте и...  Андоновиќ: Хрватската опозиција најголем губитник на изборите (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Колку за субвенции, толку за увоз на храна

На анкетите им се „истопи“ рејтингот во јавноста

Полицијата околу два часот наутро ги растера демонстрантите во Белград, за денес закажан нов протест (ГАЛЕРИЈА+ВИДЕО)

Слободен печат

Спасовски за предлогот на ДУИ за кандидат премиер: Доста е со национализми, уцени не се прифатливи

Слободен печат

Подвиг на италијанските хирурзи: Успешно раздвоија сијамски близначки споени во черепот (ВИДЕО)

Слободен печат

СО КАКОВ РЕЧНИК ПОЛИТИЧАРИТЕ ЛОВАТ ГЛАСОВИ: „Офуцани невести“, „излапени во мозокот“, „северџани“, „кругови од пеколот“

Остави Коментар

Прочитај повеќе

МОН подготви концепт за учење на далечина, но од 2022 година, не се знае како ќе се одвива наставата од септември

Михаило Донев

Осудените до 3 години се слободни граѓани до 1 септември: Никој не знае колку ги има на број

Горан Наумовски

ПРЕСМЕТКИ: Продуктивноста, а не партиите, би требала да го одреди минималецот

Синдикатот на Клинички центар бара да се поништи казната за медицинска сестра од Неврологија која зела крв од колеги за испитување антитела за коронавирус

Вирусот ги дотепа малите градови: Во Валандово и во Крушево ниедно слободно работно место

ИНТЕРВЈУ Лаима Андрикиен: ОДИХР ги оценува, не се меша во организирањето на изборите

Љубиша Николовски