24 C
Скопје

Tag : роденденски подарок

Спорт Фудбал

ФОТО I Убава приказна: Алек го доби најубавиот роденденски подарок, топка со потписите на фудбалерите на Вардар

Зоран Спасоски
Фудбалерите на Вардар до крајот на сезоната ги очекува борба за опстанок во Првата фудбалска лига, но притоа го покажаа дека мислат на своите фанови,...
Вести Свет

Портпаролката на руското МНР се пофали со необичниот роденденски подарок (ФОТО)

Слободен печат
Портпаролката на Министерството за надворешни работи Марија Захарова денес слави роденден, а на својот Инстаграм-профил објави фотографија со необичниот подарок, пренесува „Спутник“. Таа на својот...