1 C
Скопје

Tag : ковид одделенија

Вести Македонија

Засега нема потреба од проширување на ковид одделенијата

Слободен печат
Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 613 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот,...