13 C
Скопје

Tag : јана малачова

Вести Свет

Министерка го нарече дебил чешкиот премиер Бабиш (ВИДЕО)

Слободен печат
Чешката министерка за труд и социјална политика, Јана Малачова, мислејќи дека микрофонот е исклучен за време на интервју за една телевизиja, го нарече дебил премиерот...