2 C
Скопје

Tag : ерик сполстра

Кошарка Спорт

Тренерот на Мајами заплака на прес конференцијата (ВИДЕО)

Слободен печат
Екипата на Мајами во финалната серија против Лос Анџелес Лејкерс се соочуваше со големи проблеми поради повредите на клучните играчи но и покрај тоа одигра...