Tag : ејуп елими

Хроника

Пратеничките обврски на Ејуп Алими го одложија „Титаник 3″

Слободен печат
Поради службено отсуство на обвинетиот Ејуп Алими, рочиштето за предметот „Титаник 3″ е одложено за 13 септември. Претседателката на судечкиот совет Марија Клетничка информираше дека...