10 C
Скопје

Tag : џил најден

Магазин Магазин слајдер Сцена

Модна дипломатија на дело: Џил Бајден испрати силна порака со овој изглед

Слободен печат
Новоизбраниот претседател на САД, Џо Бајден, ја даде својата последна изјава во вторникот во Делавер пред да се упати кон Вашингтон со неговата сопруга, првата...