Tag : џефри гу

Останатo Спорт

ФЕНОМЕНАЛНО, КРАЛСКИ: Кинез направи биста со ликот на Ѓоковиќ! (ФОТО)

Слободен печат
Луѓето ширум светот се во можност да ја покажат својата креативност преку ликовите на најпознатите личности. Кинезот Џефри Гу, млад скулптор е голем обожавател на...