Tag : бјанка ванеса андрееску

Останатo Спорт

Надал ита кон 19 грен слем титула (ВИДЕО)

Слободен печат
Рафаел Надал, вториот светски „рекет“ ќе игра во полуфиналето на УС Опен, доцна синоќа во четвртфиналето го елиминираше 21 на светската АТП листа, Диего Шварцман...